Обман про пенсію. Досить вірити в казки

Вже більше 4 років «плаваю, як риба у воді» в сфері консервативних інвестицій.
Нещодавно помітив відсутність інтересу у деяких людей до свого майбутнього, проте наявну цікавість до економічної ситуації в Україні.

Спеціально для цього вирішив написати роздуми.

Ні для кого не є секретом, що рівень життя населення — це чинник, який впливає на тривалість життя людейв т.ч. і на рівень їх здоров’я.

Якщо брати систему пенсійного забезспечення в Україні, то вона потребує колосальних змін.

Багато хто з людей, особливо люди до 35 років не розуміють актуальності данного питання, оскільки ще не мали змоги пережити самі не просто нестаток коштів але і фізичну/моральну відсутність можливісті їх заробити.

Насправді, рівень розвитку економіки країни залежить від довіри населення до довгострокових інвестицій у цю ж економіку.
Якщо ми беремо для прикладу Швейцарію, що являє собою єталоном для рівня життя людей — ми повинні розуміти, що за один день все змінити не можливо. «Те як ми будемо жити через 20 років, залежить від того рішення і тих дій, які ми зробили вчора»

Треба працювати десятки років над реформуванням, задля того, щоб вже наші діти змогли на собі відчути зміну системи. І розуміти — мати включений мозок, що реально змінити «взмахом руки» неможливо.

Чому ж так важливе питання реформування пенсійної системи?

Тут є ряд причин:
1) Якщо податки з доходу пересічної людини величезні (зараз це біля 57% ) , то підприєства намагаються виплачувати дохід через «напівсірі» або «чорні» схеми.

==== Тоді приходить пункт №
2) Пенсійний Фонд недоотримує гроші, а відношення 1 працюючий на 1 го пенсіонера дає про себе знати — грошей просто не вистачає.

==== За цим вилізає №3
3) Пенсіонери, які по суті мають лише державну пенсію — мають низький рівень життя, оскільки сучасної пенсії не вистачає для нормального життя. А про відсутність не бажання роботодавців брати старихх людей ми вже знаємо.

4) Молоді люди та працівники, отримуючи заробітну плату не офіційно, все одно витрачають всі гроші, не зберігаючи здебільшого в довгостроковій перспективі ні копійки, в наслідок чого в 60 років ці люди будуть сподіватися на державну пенсію. І нічого крім неї. Лише державна пенсія 1300 грн.

=== Звідци іде подив людей:
5) Із-за фінансової не грамотності люди або взагалі не накопичують когшти на майбутнє, або користуються ліквідними фінансовими іструментами, що завжди негативно впливаю на економіці. В підсумку — немає довгострокових інвестицій — немає інфраструктури — є проблеми в економіці — немає приватних пенсій, а державні пенсії не мають можливості вирости. І ви так і прожили все життя без грошей!

У вас теж такий план?
Чи ви думаєте, шо «прилетил волшебник, в голубом вертолете…»?

Ніхто за Вас не потурбується, крім Вас самих.

Якщо Вам вже більше 18 років, ви маєто працюючі мізки і на вашому накопичувальному рахунку не має мінімум 30 000$ — люди — відкрийте очі і бігом створюйте свій капітал. Бо потім буде пізно/ніколи/не вистачатиме грошей.

Життя пролетить, що і не помітите. А гроші потрібні навіть і в 100 років.

P.S. Першим трьом написавшим в приват повідомлення — Професійна консультація від мене безкоштовна.

Беріть відповідальність за своє життя самі.

Досить перекладувати її на когось!

Чекаю коментівОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ: